Wibrator Dla Par Dorcel Perfect Lover - Parametry, Użyteczność

Wspólne eksperymenty w sypialni są jak najbardziej wskazane do przełamania nudy. Niestety, po jakimś czasie może się ona pojawić nawet w najlepszym związku, dlatego dobrze jest mieć pod ręką taki gadżet, który szybko odkryje przed kochankami nowe pokłady przyjemności. Wibrator dla par Dorcel Perfect Lover odpowiada wymaganiom wielu osób. Jego użytkowanie jest bardzo proste i intuicyjne, ponieważ opiera się na zaspokojeniu potrzeb każdej strony. Jest to niespotykana dotąd zaleta zabawek erotycznych, z pewnością godna uwagi.

Wibrator Dla Par Dorcel Perfect Lover

Wibrator dla pary Dorcel Perfect Lover - czym się wyróżnia?

Już samym swoim wyglądem produkt Dorcel Perfect Lover zdradza swoje niestandardowe działanie. W oczy rzucają się przede wszystkim dwie końcówki, zakończone w nietypowy sposób. Obie mają zadanie polegające na stymulacji, które mogą realizować za pomocą specjalnych silniczków. Odpowiednie przygotowanie konstrukcji do aktywnego użytkowania sprawia, że wibrator może stymulować jednocześnie punkt G, łechtaczkę, a także penisa. Wibrator dla pary Dorcel Perfect Lover jest więc przeznaczony również do urozmaicania seksu partnerskiego, przynosząc rozkosz partnerom w tym samym czasie.

Parametry techniczne wibratora Perfect Lover marki Marc Dorcel

Marc Dorcel to marka doskonale rozpoznawalna na rynku zabawek erotycznych. Wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą jakością, która nie zawodzi użytkowników. Również w odniesieniu do nowoczesnego wibratora Perfect Lover nie można mieć zastrzeżeń. Parametry techniczne tego wibratora przedstawiają się bardzo obiecująco. Prezentowany model jest w pełni wodoodporny, zatem nie ma problemu z korzystaniem z niego podczas kąpieli w wannie czy pod prysznicem. Sam wibrator dla par Perfect Lover wykonany został z bezpiecznego silikonu medycznego i ABS.

Kiedy przyda się wibrator Marc Dorcel Perfect Lover?

Nowoczesne gadżety erotyczne mają to do siebie, że ich praktyczne zastosowanie jest niezwykle szerokie. W cenie jednego produktu można otrzymać wiele możliwości zabawy ze swoim ciałem. Podobnie dzieje się również w przypadku innowacyjnego wibratora dla par Marc Dorcel Perfect Lover. Z tego urządzenia można korzystać podczas gry wstępnej, kiedy to zachodzi konieczność podniesienia temperatury w sypialni. Sprawdza się również później w roli dodatkowego stymulanta podczas seksu z penetracją.

Ile kosztuje wibrator Perfect Lover?

Wibrator dla par Perfect Lover Marc Dorcel to wyjątkowa propozycja dla wszystkich partnerów chcących spróbować czegoś nowego w sypialni. Biorąc pod uwagę to, jak wiele zastosowań prezentuje to nowoczesne urządzenie, jego cena wcale nie jest wygórowana. Przy odpowiedniej pielęgnacji urządzenia, w tym myciu po każdym użyciu, będzie służyło przez bardzo długi czas. W obliczu właściwego stosowania oraz dbałości o dobry stan zabawki, ten wibrator będzie przynosił kochankom nowe, nieznane wcześniej doznania, kiedy tylko tego zapragną.